Zfish Bivak Comfort Dome 2 Man

akcia
doprava zdarma
Zfish Bivak Comfort Dome 2 Man
chevron_left
chevron_right

Zfish Bivak Comfort Dome 2 Man

Comfort Dome 2 man predstavuje predovšetkým dômyselne spracovaný bivak, pri ktorého vývoji bolo veľmi dbané na vysokú kvalitu materiálov a funkčnosť.

Viac detailov
Skladom Skladom
Znížená cena!
315,00 € 10 %
283,50 € vrátane DPH
- +
Nákupom tohto produktu môžete získať až 283 prémiových bodov ako kupón v hodnote 5,66 €. Vernostný program Vaše prémiové body.

Comfort Dome 2 man predstavuje predovšetkým dômyselne spracovaný bivak, pri ktorého vývoji bolo veľmi dbané na vysokú kvalitu materiálov a funkčnosť. Bivak je určený pre dve osoby. Konštrukcia sa skladá z troch rúrkových rebier a rozperných tyčí pre maximálne vypnutie. Vďaka jeho pevnej konštrukcii a vysoko kvalitnému a vode odolnému materiálu (s vodným stĺpcom 5000mm zrážok) vás tento bivak ochráni pred akoukoľvek nepriazňou počasia. Veľkou výhodou sú odvetrávacie okná po oboch stranách. Na prednej strane sú dve okná a na zadnej jedno pre maximálne odvetranie v horúcich letných mesiacoch. Súčasťou nad predným vchodom je veľký šilt so suchými úchytmi na prúty. Predĺžený predný šilt spoľahlivo chráni celú vstupnú časť bivaku pred dažďom. Bivak má vstupné dvere, dve predné a jedno zadné okno vybavené moskytiérou a štandardným zakrývacím panelom. Celý predný panel je odnímateľný pomocou kvalitných zipsov, čím docielite otvoreného prístrešku. Samozrejmosťou sú kvalitné a spoľahlivé zipsy, odnímateľná podlaha, zavŕtavacie kolíky a dopínacie tyče. bivak pre 2 osoby vodeodolnosť 5.000 zrážok odnímateľná podlaha set zavŕtavacích kolíkov Hmotnosť: 10kg prepravný obal Transportná rozmer: 110x20x20 cm Dĺžka: 250cm / šírka: 310 cm / výška: 150cm