Zfish Prút Combo 2x Prút Kingstone 3,60m/3,00lb + Púzdro Zdarma!

doprava zdarma
Zfish Prút Combo 2x Prút Kingstone 3,60m/3,00lb + Púzdro Zdarma!
chevron_left
chevron_right

Zfish Prút Combo 2x Prút Kingstone 3,60m/3,00lb + Púzdro Zdarma!

Perfektný teleskopický, kaprový prút pre vyznávačov camo štýlu.

Viac detailov
Skladom Skladom
84,50 € vrátane DPH
- +
Nákupom tohto produktu môžete získať až 84 prémiových bodov ako kupón v hodnote 1,68 €. Vernostný program Vaše prémiové body.

Zfish Prút Combo 2x Prút Kingstone 3,60m/3lb + Púzdro Zdarma!

Česká značka Zfish predstavuje Kingston Telecarp. Jedná sa o perfektné teleskopický, kaprový prút pre vyznávačov camo štýlu. Prút bol vyrobený z kvalitného karbónu IM8. Je vhodný predovšetkým pre rybárov, ktorí potrebujú dopraviť aj ťažšie záťaž do väčších vzdialeností. Vďaka jeho vrhacie záťaži 80-150g sa do neho môžete poriadne oprieť a maximálne spoľahnúť pri náhode. Kingston má delenú rukoväť z EVA gumy. S touto rukoväťou bude pre vás úchop prútu pri nahadzovaní príjemnejšie a komfortnejšie. Prút je vhodný pre všetky druhy lovu na položenú a na všetkých typoch vôd.

Technická špecifikácia:

  • Dĺžka: 12ft (3,60 m)

  • Testovacie krivka: 3,0 lb / 60-100 g

  • Počet očiek: 5

  • Transportná dĺžka: 105 cm

Zfish Puzdro na Prúty Rod Holdall 2 Rods / 110cm
Kvalitné, dvojkomorové púzdro z nepremokavého a ľahko umývateľného materiálu pre bezpečnú prepravu teleskopických prútov s navijakmi i ostatným príslušenstvom. Súčasťou púzdra sú dve oddelené komory na prúty s navijakmi a jedna dlhá bočné nepremokavá vrecko na podberák a vidličky. Je možné ho prenášať ako v ruke, tak na chrbte. Ramenný popruh má nastaviteľnú dĺžku. Puzdro je opatrené kvalitnými, dvojcestnými zipsami.

Rozmery:
Dĺžka: 110 cm
Hĺbka v mieste pre navijak: 20 cm
Veľkosť dlhé kapsy: 75 x 10 cm