Berkley Prút URBN RS Micro Lure 1,90 m

akcia
doprava zdarma
Berkley Prút URBN RS Micro Lure 1,90 m
chevron_left
chevron_right

Berkley Prút URBN RS Micro Lure 1,90 m

Rada prívlačových prútov Berkley URBN RS Micro Lure je určená predovšetkým pre mestských rybárov, čo z neho robí ideálny prívlačový prút na lov vo vnútorných mestských vodných tokoch, ako sú kanály, rieky, potoky alebo rybníky.

Viac detailov
Skladom Skladom
Znížená cena!
79,90 € 10 %
71,91 € vrátane DPH
- +
Nákupom tohto produktu môžete získať až 71 prémiových bodov ako kupón v hodnote 1,42 €. Vernostný program Vaše prémiové body.

Berkley Prút URBN RS Micro Lure 1,90 m.

Rada prívlačových prútov Berkley URBN RS Micro Lure je určená predovšetkým pre mestských rybárov, čo z neho robí ideálny prívlačový prút na lov vo vnútorných mestských vodných tokoch, ako sú kanály, rieky, potoky alebo rybníky. Perfektné pre mestských rybárov a pre rybárov, ktorí si chcú vyvážiť hektický pracovný či rodinný život. Prúty URBN RS Micro Lure boli vyvinuté pre ultra ľahkú taktiku vnadenia nástrah s mikro / ľahkými jigovými hlavami, plandavkami a rotačkami. Samotné prúty sú postavené na 30T uhlíkovom blanku, ktorý poskytuje dokonalú rovnováhu medzi citlivosťou a ľahkosťou blanku, ktoré tvoria ingrediencie skvelého ultraľahkého prútu. Prúty sa vyznačujú rýchlou akciou, ktorá umožňuje ľahšiu kontrolu nad vrhaním ultraľahkých nástrah. Prúty sú vybavené praktickým farebným kódom, ktorý umožňuje rýchlu identifikáciu prútov na základe ich vrhacej hmotnosti a dĺžky. Blanky prútov sú s matnou povrchovou úpravou znižujú slnečný odraz. Úchyty prútov sú z protišmykového polyuretánu ktorý zaisťuje vyššiu citlivosť pri zábere a eliminuje šmýkanie prútu a s mokrými rukami. Každý prút je dodávaný s inovatívnym držiakom háčikov a očkami ktoré sú prispôsobené aj vlascu alebo šnúre. Tak ako to rybárom vyhovuje. Rada prívlačových prútov URBN RS Micro sa môže pochváliť štýlovým pouličným dizajnom, ktorá bude určite pasovať k prostrediu mestskej džungle, kvôli ktorej boli tieto prúty vytvorené.

Technické údaje:
- HDC uhlík 30T
- farebne odlíšené prúty podľa typu
- dizajn prútov smerovaný do pouličného rybolovu, základom šedej kamufláže sú grafity
- inovatívne očko pre zavesenie nástrahy
- delená EVA rukoväť

Špecifikácie

Dĺžka prútu- 1,90m

Počet dielov- 2 

Vrhacia záťaž- 0,5-4g